Artykuły budowlane

Trudno zliczyć i wymienić wszystkie artykuły budowlane , które oferuje sklep. Na pewno na uwagę zasługuje pełna gama kolorystyczna silikonów firmy Ceresit i Mapei. Pełna gama kolorystyczna spoin do płytek obu tych firm.

 

 

 

Dużym wyborem klejów montażowych firmy SOUDAL , DEN BRAVEN oraz pianami poliuretanowymi tych firm.

 

 

 

 

 

 

Osobny duży dział w sklepie stanowią kleje do parkietu i lakiery do parkietu. Wiodące marki to DOMALUX , HARTZ LACK, HYDROPARKIET.

 

 

 

 

Oferujemy również płytę gipsową i niezbędne profile do jej montażu.

 

 

Czytaj dalej

Narzędzia, drabiny

Jeśli chodzi o elektronarzędzia zapraszamy do zakupów narzędzi profesjonalnych marki TOPEX GRAPHITE i w zielonym kolorze,narzędzia dla majsterkowiczów. Do najpopularniejszych należą;szlifierki kątowe, wiertarki, wyrzynarki,młoty udarowe, mieszarki, strugi , piły, szlifierki oscylacyjne, wkrętarki akumulatorowe itp..

Z narzędzi niezbędnych przy pracach budowlanych znajdziecie państwo szeroki wybór młotków, siekier, tarcz diamentowych, pilników , dłut, przecinaków, szczotek zakładanych na wiertarkę czy szlifierkę kątową i wiele, wiele innych.

Dużym powodzeniem cieszy się pełny wybór drabin ,które mamy na miejscu. Są to drabiny drewniane , domowe aluminiowe, aluminiowe dwuelementowe i trzyelementowe, stalowe z podestem do malowania i regulowanej długości ramienia. Największym powodzeniem cieszą się drabiny domowego użytku do wieszania firanek i siegania do wysokich półek. Dysponujemy równiaż drabinami profesjonalnymi dla firm i domowych robót na wysokościach. Sa to drabiny dwu- i trzyelementowe do długości 11 m.

Farby, lakiery, szpachle, impregnaty

Oferujemy farby DULUX z kolekcji KOLORY ŚWIATA i EASYCARE .Są to farby szorowalne, hydrofobowe, dobrze kryjące, wysokowydajne – około 14 m2 z litra. Za przystępną cenę otrzymają Państwo produkt doskonałej jakości w szerokiej gamie kolorystycznej o wdzięcznych nazwach np. Śnieżny Zaprzęg, Polarna Mgiełka , Białe Wino, Grafitowy Zmierzch czy Pustynny Szlak. Posiadamy też całą kolekcję farb KUCHNIA-ŁAZIENKA odpornych na tłuste plamy i na działanie grzybów pleśniowych. Farby są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej , którą można zobaczyć na stronie firmowej DULUX.

Z gotowych , kolorowych farb do ścian i sufitów mamy przepiękną kolekcję marki DEKORAL-AKRYLIT W i odporną na szorowanie kolekcję CLEAN&COLOR. Oraz DEKORAL KUCHNIA-ŁAZIENKA w pełnej gamie kolorystycznej.

Sklep może pochwalić się też bardzo szerokim asortymentem lakierobejc marki SADOLIN . Zapewniamy pełen wybór kolorów z kolekcji EKSKLUZYWNA , ODPORNA NA TRUDNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE, EXTRA . Olej zewnętrzny w kolorach SUPERDECK.

Powodzeniem na rynku cieszy się również lakierobejca DREWNOCHRON i nowy produkt na rynku w bardzo atrakcyjnej cenie LAKIEROBEJCA ŚNIEŻKA.

Kolejnym dużym działem w sklepie są impregnaty do drewna. Oferujemy Drewnochron, Sadolin Classic, Sadolin Garden.

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

1. Informacje ogólne i zastrzeżenia

Właścicielem Sklepu Internetowego, działającego pod adresem: – http://domal.pl: jest DOMAL Edward Banaszek 05-410 Józefów ul. Piłsudskiego 42 A ,NIP 532-104-57-47
W dalszej części regulaminu zwany „Sprzedawcą”
1.    Dane kontaktowe Sprzedawcy:
Adres : DOMAL Edward Banaszek, 05-410 Józefów ul. Piłsudskiego 42 A
adres e-mail: esklep@domal.pl
Nr telefonu: 22 710-20-50
1.    Kontakt w sprawach dot. zawarcia umowy, zgłaszania reklamacji oraz składaniem oświadczenia o odstąpieniu od umowy może odbywać
się za pośrednictwem poczty elektronicznej z wykorzystaniem adresu e-mail Sprzedawcy wskazanego w pkt 1.2 oraz adresu e-mail Klienta wskazanego przy rejestracji.
2.    Sprzedawca jest administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Sprzedawca ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawiania.
3.    Zdjęcia mają charakter poglądowy. Oferowany produkt może nieznacznie różnić się od wizerunku na zdjęciu.

1.    Definicje
Konsument:
osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych,dokonująca  u Sprzedającego zakupu  niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową;

Klient:
osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych,
a w wypadkach przewidzianych przez przepisy powszechnie obowiązujące także osoba fizyczna posiadająca ograniczoną zdolność do czynności prawnych, lub osoba prawna albo  jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, której ustawa przyznaje zdolność prawną, dokonująca u Sprzedającego zakupu związanego bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
Sprzedawca:
DOMAL Edward Banaszek , 05-410 Józefów , ul. Piłsudskiego 42 A, NIP 532-104-57-47, Numer Konta PKO BP 98 1020 1127 0000 1002 0212 1473, tel. 22 710 20 50
Sklep Internetowy: http://domal.pl

Czytaj dalej