Farby, lakiery, szpachle, impregnaty

Oferujemy farby DULUX z kolekcji KOLORY ŚWIATA i EASYCARE .Są to farby szorowalne, hydrofobowe, dobrze kryjące, wysokowydajne – około 14 m2 z litra. Za przystępną cenę otrzymają Państwo produkt doskonałej jakości w szerokiej gamie kolorystycznej o wdzięcznych nazwach np. Śnieżny Zaprzęg, Polarna Mgiełka , Białe Wino, Grafitowy Zmierzch czy Pustynny Szlak. Posiadamy też całą kolekcję farb KUCHNIA-ŁAZIENKA odpornych na tłuste plamy i na działanie grzybów pleśniowych. Farby są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej , którą można zobaczyć na stronie firmowej DULUX.

Z gotowych , kolorowych farb do ścian i sufitów mamy przepiękną kolekcję marki DEKORAL-AKRYLIT W i odporną na szorowanie kolekcję CLEAN&COLOR. Oraz DEKORAL KUCHNIA-ŁAZIENKA w pełnej gamie kolorystycznej.

Sklep może pochwalić się też bardzo szerokim asortymentem lakierobejc marki SADOLIN . Zapewniamy pełen wybór kolorów z kolekcji EKSKLUZYWNA , ODPORNA NA TRUDNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE, EXTRA . Olej zewnętrzny w kolorach SUPERDECK.

Powodzeniem na rynku cieszy się również lakierobejca DREWNOCHRON i nowy produkt na rynku w bardzo atrakcyjnej cenie LAKIEROBEJCA ŚNIEŻKA.

Kolejnym dużym działem w sklepie są impregnaty do drewna. Oferujemy Drewnochron, Sadolin Classic, Sadolin Garden.

Dodaj komentarz