Narzędzia, drabiny

Jeśli chodzi o elektronarzędzia zapraszamy do zakupów narzędzi profesjonalnych marki TOPEX GRAPHITE i w zielonym kolorze,narzędzia dla majsterkowiczów. Do najpopularniejszych należą;szlifierki kątowe, wiertarki, wyrzynarki,młoty udarowe, mieszarki, strugi , piły, szlifierki oscylacyjne, wkrętarki akumulatorowe itp..

Z narzędzi niezbędnych przy pracach budowlanych znajdziecie państwo szeroki wybór młotków, siekier, tarcz diamentowych, pilników , dłut, przecinaków, szczotek zakładanych na wiertarkę czy szlifierkę kątową i wiele, wiele innych.

Dużym powodzeniem cieszy się pełny wybór drabin ,które mamy na miejscu. Są to drabiny drewniane , domowe aluminiowe, aluminiowe dwuelementowe i trzyelementowe, stalowe z podestem do malowania i regulowanej długości ramienia. Największym powodzeniem cieszą się drabiny domowego użytku do wieszania firanek i siegania do wysokich półek. Dysponujemy równiaż drabinami profesjonalnymi dla firm i domowych robót na wysokościach. Sa to drabiny dwu- i trzyelementowe do długości 11 m.

Dodaj komentarz